158Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

HAKKIMIZDA

İnternet alemine 1997 yılında dahil olduk. O yıllarda dial-up bağlantı ile sağlanan internet erişimi ile "Univoice System" uygulamasını ilk kuran, kullanan ve kullanıcılarına daha o yıllarda seslichat yapma imkanını sunan bir kaç siteden biri olduk...

Bizler vatanına, milletine, bayrağına ve manevi değerlerine yürekten bağlı kişileriz.

Olmazsa olmazlarımız aşağıda bahsettiğimiz değerlerimizdir. Sitemizde bu ilke ve prensiplere uygun bir yönetim anlayışı benimsedik.

BİZLER TÜRK’ÜZ !

Kanı TÜRK, Canı TÜRK, Özü TÜRK, Sözü TÜRK… Biz Buyuz… Biz, TÜRK milletiyiz...

Kimsenin değerleriyle sorunumuz yoktur. Üslup ve Edep Vazgeçilmez Prensiplerimizdir.

Bizler, kanlarını ve canlarını bir an bile düşünmeden feda eden yüce TÜRK milletinin torunlarıyız.

Ve bizler…

Tüm tarihiyle gurur duyan, “ATATÜRK” ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, “ASKERİNE” yürekten sevdalı, “DEVLETİNE” sadakat ve muhabbetle biat eden TÜRK GENÇLERİYİZ

İnternetde ipini kopartanın kol gezdiği günümüzde, biz biliyoruz ki karşımızdaki yetersiz, dengesiz, kültürsüz, eğitimsiz ve kifayetsizler grubu hiç bir suretle biz TÜRK ırkını temsil edemez.

Kendisine “TÜRK” diyen hiç bir birey, değerlerine, ırkına, rejimine, liderine, devlet yapısına ve her türlü inancına hakaret eden çapulcularla tartışmaz ! Onlarla aynı ortamda bulunmaz !

Üç kuruşluk Seslichat yetkisi için, değerlerine tecavüz edilen – edilmesine müsade edilen mahalde kişiliğini ve ruhunu satmaz.

Biz biliyoruz ki ruhunu satan kişilikler, “Bedenini Satan” insanlardan şeref, haysiyet ve onur dersi alacak kadar zavallıdır !

Tüm okuduklarınızda örnek gösterilen bu asalakları seslinet.com‘da görmeyecek, ruh fahişesi zavallıları içimizde barındırdığımıza şahit olmayacaksınız !

Son Söz ;

Biz ait olduğumuz yerde, buradayız…

Aramıza katılmak istiyorsanız böyle buyrun...

Sevgi -Saygı …


Popüler Yorumlar