158Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

KURALLAR

 1. Türkiye’yi, Türkleri, manevi değerlerimizi, kültürümüzü, tarihimizi eleştiren ve hakaret eden dengesizleri burada görmek istemiyoruz. İnternette bunları görmekten bıktığımız için bu sitedeyiz.
 2. Kişilerin birbirleri ile özel tartışmalara girmesi bu sitede yasaktır. Fikirlerimizi ortaya yazalım, bir başka kullanıcı ile polemik oluşturmayalım, gerekirse görevlilerden yardım isteyelim.

 3. Birbirimizle iletişim kurarken asla seviyesiz, sert, eleştirici, küçük düşürücü, alay edici, tahrik edici bir üslup benimsemeyelim. Bir kullanıcıya açıkça hakaret eden, iftira atan, saldıran kişi siteden atılır.

 4. Seviyesiz kelimeler, deyimler, veya hakaret içeren yazılar yazmakla boşuna vakit kaybetmeyelim. Tek bir seviyesiz kelime bile varsa, o kişi siteden atılacaktır.

 5. Sitede yazdığınız mesajların tüm sorumluluğu size aittir! Mesajlarınızı silmek zorunda değiliz, o yüzden yazarken iyi düşünüp öyle yazın.

 6. Sitemizde küfürlü rumuz kullanılamaz. Adam akıllı bir kullanıcı adı seçelim.

 7. Sitemizde seslichat panelimize avatarlarınızı yükleyebilirsiniz.Tarafımızdan onaylandıktan sonra yayına girerecektir.Ayrıca özel üyelikle sisteme dahil edilen üyeler yan paneldeki mesaj bölümüne yazacakları mesajları dikkatlice yazacaklardır.Gereksiz yere mesaj floodu yapanlar yada seviyesiz yazılar yazanların üyelikleri iptal edilecerek siteden uzaklaştırılacaktır.

 8. Üyelerin başka sitelerin reklamını yapması yasaktır, bunu yapanı affetmiyoruz ! Bizimleyseniz bizimleymiş gibi hareket edin.

 9. Bu sitedeki yetkililer, özellikle bayan misafirlerimiz başta olmak üzere kimseyi özel mesaj ve benzeri şekilde rahatsız edemez. Bunu yapan görevli, tespit edildiği anda görevine son verilerek siteden uzaklaştırılır.

 10. Devletimizi, milletimizi, milli ve manevi değerlerimizi rencide edici tavırları olan asalakları sitemizde görmek istemiyoruz.Bizler, beğenmediğiniz o ülkenin sevdalılarıyız ! Beğenmiyorsanız gelmeyin !

 11. Görevli arkadaşlar sitemizin emek veren değerli şahsiyetlerdir.Onlar, tarafımızdan özenle seçilmiş kişilikli insanlardır. Misafir ve üyelerimizin görevli arkadaşlarımıza zorluk çıkartmamaları, onların uygulamalarına riayet etmeleri gerekmektedir. Buna rağmen herhangi bir görevli ile ilgili şikayetiniz varsa anasayfadaki İletişim bölümünden şikayetlerinizi yazarak bize yollayabilirsiniz. Konu incelenecek ve size en kısa sürede yanıt verilecektir.

 12. Kural her yerde vardır. Kuralsızlık kaos yaratır. Bu nedenle sitemizin yukarda belirtilen kurallarına uyalım. Uymayanları uyaralım...

Sevgi - Saygı...


Popüler Yorumlar