158Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Geçtiğimiz ay içerisinde Turkcell, mobil hotspot paylaşımının 15 Ocak‘tan itibaren ücretli olacağını açıklamıştı. Daha sonrasında mobil hotspot paylaşımını ücretsiz bir şekilde yapmak isteyen kullanıcılar için, ‘Hızlı Giriş‘ adını verdikleri sistemi de duyurmuşlardı. Turkcell’in Hızlı Giriş özelliği geçtiğimiz günlerde kullanıma sunuldu. Peki Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş nedir?

Turkcell, bu özellik sayesinde mobil kullanıcıların internetlerini paylaşırken güvende kalmasını amaçlıyor. Kullanıcılar internetlerini başka cihazlarla paylaşırken ‘ek güvenlik katmanı‘ ile daha güvenli işlemler gerçekleştirebilecekler. Ayrıca Hızlı Giriş tamamen ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Her giriş, 30 gün boyunca geçerli oluyor.

Hızlı Giriş sisteminden faydalanmayan kullanıcılar ise 9 TL karşılığında internetlerini güvenli bir şekilde paylaşabilecekler. Bu 9 TL’nin karşılığında, tarifelerine ek olarak hotspota özel 2 GB ek paket de hatlarına tanımlanacak.

Turkcell Hızlı Giriş nasıl yapılır?

Turkcell Hızlı Giriş özelliğinden faydalanmanız için, öncelikle cihazınızın ayarlarından ‘kişisel erişim noktası‘nı açmanız gerekmekte. Ardından paylaştığınız mobil ağınıza, başka bir cihazla bağlanmanız gerekiyor.

Başka bir cihaz, erişim noktanıza bağlandıktan kısa süre sonra hattınıza Turkcell’den bir sms gelecek. İlk adımda mesajda paylaşılan linke giriş yapmanız gerekiyor.

Yazar :
23 Mar Ctesi 02:06
1973 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar